הזמנת חדרי סטודיו ואולפני הקלטות אונליין

ברוכים הבאים ל- ORDERli
בעלי סטודיו או אולפני הקלטות? מחפשים מערכת לניהול הזמנות? הגעתם למקום הנכון.

איך הרעיון הזה נולד?

קיבלנו פנייה מבעלת אולפן הקלטות שחיפשה מערכת לניהול הזמנות לעסק שלה. מהשיחה הבנו שתהליך ההזמנה נעשה היום באופן ידני, מה גם שהתשלום לא נעשה בעת ההזמנה כך שלא פעם הלקוח פשוט שוכח להגיע והאולפן עומד ריק.

היא חיפשה מערכת שדרכה תוכל לנהל את ההזמנות ותתזכר את הלקוחות לגביהן.

 

אז… לקחנו את זה צעד אחד קדימה והחלטנו להרים את הכפפה ולבנות מערכת שתתן את היכולות האלה לכולם – לא רק לבעלי אולפן הקלטות, אלא גם עבור צלמים בעלי סטודיו, חדרי סטודיו להשכרה לכל מטרה, ובכלל…

הרעיון להקים מערכת הזמנות כללית, עם התאמות מסויימות הנדרשות לכל תחום, עם אינטגרציה פשוטה לאתר הקיים שלכם (או, אם תרצו, נוכל גם לבנות לכם את האתר כולו).

...אז מה יש לנו כאן סו פאר?

בעל העסק מבצע הרשמה, בתהליך פשוט ומהיר. כרגע מודול חיוב אשראי לא פעיל, אז אל דאגה.

לאחר ההרשמה, יש צורך בהקמת העסק במערכת – אתם יודעים, פרטים בסיסיים כמו שם, כתובת וטלפון… בהמשך תהליך ההרשמה תתבקשו להגדיר את שעות הפתיחה, השירותים שאתם מציעים, פרק הזמן להשכרת הסטודיו ועוד.

בסיום התהליך תקבלו לינק איתו הלקוחות שלכם יירשמו למערכת כדי להזמין את השירות שלכם. את הלינק הזה ניתן להטמיע באתר הקיים שלכם ו/או לשתף במייל עם הלקוחות וכו'.

כבעל העסק, תוכלו לנהל את ההזמנות מתוך המערכת, להגדיר את צורת החיוב, שליחת הודעות תזכורת וכו'

 

מודול סליקה – במידה ואתם עובדים עם פייפאל או אייקאונט, אנו מתחברים אליהם ישירות ומבצעים סליקה עבורכם (במערכת הסליקה שלכם, לא שלנו, כך שהכסף מגיע ישירות אליכם). במידה ואתם עובדים עם מערכת סליקה אחרת נשמח לשמוע על אפשרויות חיבור אליה, עד שזה יקרה, התשלום ייעשה ידני מולכם. מודול הסליקה עדיין לא בשימוש ואין חיובים במערכת בתקופת הפיילוט.

מודול הודעות – שליחת הודעות טקסט תתבצע אוטומטית לפי פרק הזמן הקבוע במערכת או אם תחליטו לשנות זאת. תוכלו להשתמש במערכת כדי לשלוח הודעות ישירות ללקוחות שלכם (בתשלום נוסף). 

המערכת תשתמש בהודעות מייל כבסיס להתקשרות מול הלקוחות. הודעות הטקסט ישמשו רק לתזכורות ו / או הודעות ישירות ללקוחות שלכם על ידכם.

מודול שליחת הודעות עדיין לא בשימוש.

רוצים להצטרף לפיילוט? דברו איתנו

בא לכם לנסות את המערכת? צרו קשר ונשמח לעזור